Aktualitet

Emri/ U konfliktua me dy persona, plagoset ndërtuesi në Vlorë

Shkruar nga Liberale
Emri/ U konfliktua me dy persona, plagoset ndërtuesi në Vlorë

Ndërtuesi, Rexhep Dano është personi i cili ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme, pasi është konfliktuar me dy persona.

Dano është qëlluar me armë të ftohta në kokë dhe aktualisht ndodhet në spital, por fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e saj, ndërsa janë vënë edhe në kërkim të autorëve të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH