Aktualitet

Emri/ Shtyhet seanca dëgjimore në KPA për anëtarin e KLP

Shkruar nga Liberale
Emri/ Shtyhet seanca dëgjimore në KPA për anëtarin e KLP

Është shtyrë për në 20 janar seanca dëgjimore në Kolegjin e Posaçëm të Apelimit për prokurorin Besnik Cani, njëkohësisht edhe anëtar i Këshillit të Lartë të Prokurorisë

Cani ka kërkuar shtyrje të seancës pasi do që të jetë i pranishëm mbrojtësi i tij Eduart Halimi.

Gjithashtu prokurori ka treguar para Kolegjit edhe se i kishte vdekur xhaxhai dhe për këtë arsye kërkoi shtyrje. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH