Aktualitet

Emri/ Rrahu dhe i shpërndau videon 22-vjeçares, arrestohet e reja

Shkruar nga Liberale
Emri/ Rrahu dhe i shpërndau videon 22-vjeçares, arrestohet e reja

Policia e Shkodrës ka arrestuar një 30-vjeçare, pasi ka kërcënuar, rrahur dhe i ka shpërndarë video në rrjetet sociale një 22-vjeçareje.

Sipas "News 24" është arrestuar e reja Margarite Gjoni.

Njoftimi i policisë:

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Shkodër, menjëherë pas marrjes së kallëzimit nga shtetasja B. RR., se shtetasja M.Gj. 30 vjeçe, banuese Shkodër, e kishte kërcënuar, dhunuar, filmuar dhe i kishte shpërndarë në rrejtet sociale videon, menjëherë kanë bërë kapjen dhe arrestimin në flagrancë të 30-vjeçares.

Arrestimi i kësaj shtetaseje u bë pasi me datën 18.08.2020, ka kanosur, rrahur dhe me pas i ka shpërndarë videon në rrjetin socal instagram shtetases B. RR.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër për veprime të mëtejshme në ngarkim të shtetases M. Gj., për veprat penale “Kanosja”, “Dëmtime të tjera me dashje” dhe “Ndërhyrja në të dhënat kopjuterike”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH