Aktualitet

Emri/ Pronari denoncon: Më grabitën me dhunë makinën në Lushnjë

Shkruar nga Liberale
Emri/ Pronari denoncon: Më grabitën me dhunë makinën në

Një automjet është grabitur me dhunë mbrëmjen e djeshme në vendin e quajtur “Pushimi i shoferit” në Lushnje.

Sipas pronarit të mjetit, Martirio Peqini, banues në Divjakë, persona të paidentifikuar i kanë marrë me dhunë mjetin ti “Benz” me të cilin po udhëtonte.

Mësohet se autorët pas grabitjes, janë larguar në drejtim të qytetit të Elbasanit, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH