Aktualitet

Emri/ Plagoset me armë një person në Shkodër

Shkruar nga Liberale
Emri/ Plagoset me armë një person në Shkodër

Një person ka mbetur i plagosur në qytetin e Shkodrës.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur sheshi i “Prek Calit”. Sipas burimeve, i plagosur ka mbetur Tonin Larushku, ndërsa është shpallur në kërkim Luverdo Kola. Ngjarja ka ndodhur pas një konflikti të çastit.

Forca të shumta policie kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të të shtënave me armë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH