Aktualitet

Emri/ Personi që qëlloi policinë, FNSH e RENEA nisen drejt Elbasanit

               Publikuar në : 13:56 - 24/09/20 liberale

Është identifikuar personi i cili ka hapur zjarr ndaj policisë në Elbasan.

Sipas News 24 bëhet fjalë për shtetasin Lefter Zh i cili vijon të qëllojë me armë në drejtim të Policisë.

Forcat e Policisë janë pozicionuar dhe kanë vendosur menjëherë perimetrin e sigurisë dhe vijojnë t’i bëjnë thirrje personit të dorëzohet.

Banesa është e rrethuar nga Forcat Shqiponja dhe në ndihmë po mbërrijnë Renea dhe FNSH. /Gazeta Liberale

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back