Aktualitet

Emri/ Përdhunoi vajzën, babai mbetet në burg

               Publikuar në : 14:59 - 12/07/19 V Liberale

Gjykata e Kurbinit ka lënë në burg Shkëlqim Isufin, i cili akuzohet se ka përdhunuar vajzën e tij prej 3 vitesh.

Seanca me dyer të mbyllura u zhvillua sot dhe nuk kishte të pranishëm asnjë nga familjarët.

Rasti u bë publik në emisionin investigativ “Fiks Fare”, ndërsa ishte vetë vajza që e denoncoi rastin në emision me anë të një videoje. /Gazeta Liberale

(Visited 160 times, 1 visits today)

Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *