Aktualitet

Emri/ Merret peng dhe dhunohet një person në autostradën Durrës-Tiranë

Shkruar nga Liberale
Emri/ Merret peng dhe dhunohet një person në autostradën

Një person është marrë peng në autostradën Durrës-Tiranë, teksa ishte duke udhëtuar me motor me vëllain e tij. Mësohet se personi i marrë peng dyshohet të jetë Indrit Beqriaj, i skeduar si trafikues lëndësh narkotike.

Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se në automjet ndodheshin dy persona të cilët e kanë dhunuar, ndërsa ngjarja mbetet ende e paqartë. Sipas televizioneve informative, policia është vënë në kërkim të autorëve.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH