Aktualitet

Emri/ Kapet i shumëkërkuari në Shijak, ja për çfarë akuzohet

Shkruar nga Liberale
Emri/ Kapet i shumëkërkuari në Shijak, ja për

Ishte shpallur në kërkim për plagosje të rëndë dhe armëmbajtje pa leje, kapet i kërkuari në Shijak.

Mësohet se specialistët e krimeve në komisariatin e policisë Shijak arrestuan të shumëkërkuarin shtetasin Alvaro Jashari, i cili akuzohet për plagosjen e Enri Isait.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH