Aktualitet

Emri/ Jep dorëheqjen nëndrejtori i Kadastrës në Vlorë

               Publikuar në : 12:13 - 11/09/19 V Liberale

Ka dhënë dorëheqjen edhe nëndrejtori tjetër i Kadastrës së Vlorës, Ardian Musta.

Ndërkohë dy ditë më parë janë shkarkuar nga detyra kreu i Kadastrës së Vlorës, Florian Alimadhi, i cili mbante këtë detyrë prej muajit maj të këtij viti, i cili u zëvendësua me Alteo Nazërajn.

Si dhe nëndrejtori Klodian Troci, i cili u zëvendësua nga Krenar Xhemali. /Gazeta Liberale

(Visited 66 times, 1 visits today)

Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *