Aktualitet

Emri/ Identifikohet i plagosuri në Vlorë

Shkruar nga Liberale
Emri/ Identifikohet i plagosuri në Vlorë

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur këtë mbrëmje në Vlorë.

Sipas News24 ngjarja ka ndodhur pranë Lungomares, ndërsa i plagosur ka mbetur Ergys Lika.

Nuk dihen ende arsyet e plagosjes, por policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e kapjen e autorëve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH