Kronikë

Emri/ Humbi kontrollin dhe përplaset me bordurën, humb jetën drejtuesi i mjetit  

Shkruar nga Liberale
Emri/ Humbi kontrollin dhe përplaset me bordurën, humb jetën

Ngjarja ndodhi sot, rreth orës 14:30 në rrugën e fshatit Kutalli, Dimal shtetasi Axhem Oshafi, rreth 65 vjeç, duke drejtuar motomjetin e tij, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe si pasojë është përplasur me bordurën e trotuarit, anës rrugës.

Si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë shtetasi Axhem Oshafi.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH