Showbiz

Emri/ "Gjoksin e kam shumë të madh", habit gazetarja: Ndonjëherë i bie borisë së makinës me të

Shkruar nga Liberale

Gazetarja e njohur e “BBC Sport”, Emma Louise Jones, ka treguar së fundmi se gjoksi i saj është aq i madh, saqë ndonjëherë i bie borisë së makinës me to.

“Ema vjen aty dhe thotë ‘në rregull, më falni djema që jam pak vonë. Trafiku ishte i paparë. E pyesim a ishte ajo që i ra borisë”, tha gazetari John Fox në “BBC Radio West Midlands”.

“Aksidentalisht i rashë borisë me gjoksin tim”, ka thënë gazetarja, teksa ishte e ftuar në shfaqjen e kolegut të saj Fox.

Tashmë Jones po punon për “MOTDx” dhe “Premier Sports”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH