Aktualitet

Emri/ Gjendet i ekzekutuar me armë zjarri një person në Shkodër

Shkruar nga Liberale
Emri/ Gjendet i ekzekutuar me armë zjarri një person në

Një person është gjetur i vrarë me armë zjarri në zonën e Livades në Shkodër.

Sipas "News 24", viktima Endri Mustafa kishte tre ditë i zhdukur dhe familjarët kishin bërë denoncim.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes teksa Policia ka shkuar në vendngjarje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH