Aktualitet

Emri/ Dyshohet se pësoi infarkt në burgun e Fierit, ndërron jetë rrugës për në spital 51-vjeçari

Shkruar nga Liberale
Emri/ Dyshohet se pësoi infarkt në burgun e Fierit, ndërron

Një 52-vjeçar, i cili ka shfaqur shqetësime dhe komplikacione shëndetësore në mjediset e burgut të Fierit, ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit ne burgun e Fierit dhe dyshohet që shkak i vdekjes ka qenë një infarkt.

"Shoku i dhomës ka konstatuar problemin shëndetësor dhe ka njoftuar autoritetet të cilat kanë marrë masat për ta dërguar në spital. 52-vjeçari, Simon Toska është arretuar më 10 gusht 2021 gjate operacionit të koduar “Oficina” sëbashku me 4 persona të tjerë.", raporton BW.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH