Aktualitet

Emri/ Dhunoi vajzat e mitura dhe burrin, arrestohet 43-vjeçarja

Shkruar nga Liberale
Emri/ Dhunoi vajzat e mitura dhe burrin, arrestohet 43-vjeçarja

Policia e Tiranës ka vënë pranga një grua, e cila akuzohet se ka dhunuar dy fëmijët e mitur dhe bashkëshortin.

Sipas BW, në pranga ka rënë43-vjeçarja Brunilda Mumajesi. Ajo akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj 2 vajzave të saj të mitura dhe në prezencë të tyre ka dhunuar dhe nxjerrë nga banesa bashkëshortin E.Mumajesi.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes në fjalë./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH