Aktualitet

EMRI dhe FOTO/ Ky është 35-vjeçari që humbi jetën tragjikisht në Sarandë

Shkruar nga Liberale

Një aksident tragjik ndodhi ditën e sotme në Sarandë pranë Qafë-Gjashtës, ku një i ri hum bi jetën.

35-vjeçari Marsel Kasi mbeti i vdekur ne vend ndërsa motorri me të cilin ai udhëtonte u përplas nga një makinë e drejtuar nga Taulant Bita.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH