Aktualitet

Emri/ Aksident i rëndë në Shkodër, humb jetën një person

Shkruar nga Liberale
Emri/ Aksident i rëndë në Shkodër, humb jetën një

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Shkodër-Muriqan ku si pasojë ka humbur jetën një person.

Sipas News 24 personi i cili ka humbur jetën quhet Lin Dedaj.

Ndërkohë mësohet se policia ka shkuar në vendgjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e saj.

Vijon.../Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH