Aktualitet

Emri/ 30-vjeçari godet me thikë nënën, dërgohet në gjendje të rëndë në spital

Shkruar nga Liberale
Emri/ 30-vjeçari godet me thikë nënën, dërgohet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dukas të Patosit, ku djali ka goditur me thikë nënën e tij.

Për pasojë, 50-vjeçarja Donika Çobaj ka mbetur e plagosur dhe është dërguar në spital në gjendje të rëndë.

Ndërsa autori, djali i saj, u arratis por u kap vetëm pas pak minutash nga policia.

30-vjeçari Klaudio Çobaj u shoqërua për në komisariat për veprime të mëtejshme. Ndërkohë grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH