Aktualitet

Emrat/ Sherr në Pogradec, njëri prej fqinjëve mbetet i plagosur

Shkruar nga Liberale
Emrat/ Sherr në Pogradec, njëri prej fqinjëve mbetet i plagosur

Një person ka mbetur i plagosur me mjet prerës pas një konflikti mes dy personave në Pogradec. Bëhet fjalë për shtetasin Fatos Çoçka i cili ka plagosur komshiun e tij Dirjan Rusi.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Zagorçan, ndërsa ende nuk bëhet e ditur gjendja e shtetasit të plagosur.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes, ndërsa paraprakisht bëhet me dije se i plagosuri është transportuar me urgjencë në spital dhe ndodhet i shtruar në reaminacion. /Gazeta Liberal

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH