Aktualitet

Emrat/ Sherr në Fushë-Krujë, plagosen me thikë 2 të rinj

Shkruar nga Liberale
Emrat/ Sherr në Fushë-Krujë, plagosen me thikë 2 të

Një konflikt mes të rinjsh ka përfunduar në plagosjen e 2 personave në Fushë-Krujë.

Mësohet se të plagosur pas sherrit me thika kanë mbetur Serdar Tali, 30 vjeç dhe Ergert Gjoni, 28 vjeç.

Ata janë dërguar me urgjencë drejt Tiranës për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH