Aktualitet

Emrat/ Sërish lëvizje në Polici, ndryshojnë drejtuesit e komisariateve në Tiranë

               Publikuar në : 14:43 - 27/10/21 liberale

Pas lëvizjeve të krerëve të policisë në rrethe, ndryshime janë bërë edhe në policinë e Tiranës.

Bujar Mehmeti – Komisariati nr. 1

Edmond Pjetri – Komisariati nr. 2

Altin Lila – Komisariati nr. 3

Petrit Halo – Komisariati nr. 4

Oliger Torba – Komisariati nr. 5

Sali Skura – Komisariati Shijak

Emiljano Pashaj – Komisariati Kavajë

Agim Hoxha – Specialist në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit

Edmond Meshini – Specialist në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit

Julian Qyta – Shef i Seksionit të Narkotikëve dhe Trafiqeve në DVP Tiranë

Burimi: BW


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back