Aktualitet

Emrat/ Ja 8 juristët që do vijojnë garën për Gjykatën e Lartë

               Publikuar në : 12:44 - 11/09/19 V Liberale

Vetëm 8 juristë kanë kaluar fazën e parë të verifikimit duke vijuar garën për në Gjykatën e Lartë.

Nga 22 kandidatë që aplikuan, 13 nuk janë kualifikuar, njëri është tërhequr dhe vetëm 8 kanë mundur që të kalojnë këtë fazë për të vijuar garën.

-Emrat e kualifikuar

Jetmira Rragami
Ervin Pupe
Rezarta Melo
Theodhori Sollaku
Kestrin Katro
Sokol Sadushaj
Ilir Panda
Ardita Alsula

-E dorëhequr

Irena Nino

-Skualifikohen

Segjio Mazreku
Ndue Pjetra
Ergys Misha
Aldona Sulaj
Lindita Troja
Alma Loci
Hermina Albunesa
Agron Lamaj
Vjosa Bodo
Shaqir Hasanaj
Anton Lleshaj
Altin Binaj
Jordan Daci /Gazeta Liberale

(Visited 413 times, 1 visits today)

Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *