Aktualitet

Emrat/ Dy persona plagosin njëri-tjetrin me thikë në Vlorë

               Publikuar në : 20:04 - 12/10/21 liberale

Dy persona kanë mbetur të plagosur pas një sherri të ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Raportohet se rreth orës 19:00, në lagjen “24 Maji”, për motive të dobëta, janë konfliktuar me thika me njeri-tjetrin shtetasit Kujtim Saliaj 63-vjeç dhe Jetnor Hoxha- 48 vjeç të dy banues në Vlorë.

Si pasojë e sherrit të dy këta persona kanë mbetur të plagosur rëndë dhe ndodhen në spitalin e Vlorës

Tags: ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back