Aktualitet

Emrat/ Akuzohen se vodhën naftë në Vioskë-Qafë Kash, 4 të arrestuar

Shkruar nga Liberale
Emrat/ Akuzohen se vodhën naftë në Vioskë-Qafë Kash, 4

Policia e Fierit ka vendosur në pranga 4 persona, pasi akuzohen se kanë vjedhur naftë në Vioskë-Qafë Kash.

Në pranga kanë rënë, Arjan Kallashi, 49 vjeç, Selami Rustemi 54 vjeç, Dilaver Dizdari 56 vjeç dhe Dashamir Merkaj 54 vjeç.

Materialet do i kalojnë për veprime të mëtejshme Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Shpërdorimi i detyrës”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH