Aktualitet

Emocionuese! Kiara Tito i tregon testin e shtatzanisë, ja reagimi i Luizit kur mësoi se do të bëhej baba

Shkruar nga Liberale
Emocionuese! Kiara Tito i tregon testin e shtatzanisë, ja reagimi i Luizit
Prej javësh kanë qarkulluar lajme në media të ndryshme se çifti i njohur Kiara Tito dhe Luiz Ejlli po bëhen prindër për herë të parë. Por nuk kishte ende një konfirmim apo hedhje poshtë të këtyre zërave nga çifti, të paktën deri më tani. Luiz Ejlli sapo ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor që mban titullin “Frymë”. Këngë erdhi si surprizë për të gjithë fansat e artistit. Luizi dhe Kiara kanë konfirmuar me videoklipin mjaft të ëmbël se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Çifti do të sjellë në jetë një vajzë dhe nuk mund të ishin më të lumtur se kaq. Gjatë videoklipi të këngës, ku janë bashkuar disa momente të bukura dhe të rëndësishme shfaqet edhe momenti, ku Kiara i tregon e emocionuar Luizit testin e shtatzanisë dhe ai merr vesh se do të bëhet baba e normalisht që ashtu siç jemi mësuar Luizi nuk mund të mos i shprehte emocionet e tij edhe në këtë rast me pak grimca humori.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Gazeta Shqip (@gazeta_shqip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH