Showbiz

Elvana Gjata shkëlqen për Halloween, e lë Ylli Limanin “gojëhapur”

Shkruar nga Liberale
Elvana Gjata shkëlqen për Halloween, e lë Ylli Limanin

Elvana Gjata ka zgjedhur që të shndërrohet si këngëtarja Gili për Halloween.

Ajo ka rikthyer një nga paraqitjet më ikonike të vitit 1995, kur Gili mori pjesë në festivalin e RTSH-së me këngën “Xixëllonja”. Elvana në performancën që pati mbrëmë ishte kujdesur në çdo detaj të dukej si Gili.

Këngëtarja ka ndarë një video në rrjete sociale, pranë së cilës shfaqet dhe Ylli Limani i cili nuk reziston dot dhe e puth.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH