Aktualitet

Elbasan/ Makinat përfundojnë në kanal, plagosen 4 persona

Shkruar nga Liberale
Elbasan/ Makinat përfundojnë në kanal, plagosen 4 persona

Një aksident automobilistik ka ndodhur në aksin Elbasan-Peqin, në fshatin Pejovë.

Si pasojë e përplasjes së dy makinave që kanë përfunduar në kanal kanë mbetur të plagosur katër persona.

Tre prej tyre janë nisur me urgjencë në spitalin e Elbasanit. Në aksident janë përfshirë një makinë tip 'Benz' me targa AA 595 XG dhe një makinë 'Volkswagen' me targa AA 016 XS./Gazeta Liberale

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH