Aktualitet

Elbasan, makina përplas 80-vjeçarin

Shkruar nga Liberale
Elbasan, makina përplas 80-vjeçarin

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në Elbasan. Mësohet se rreth orës 19:50 një mjet ende i paidentifikuar ka aksidentuar një këmbësor 80-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji, në fshatin Katundi i Ri.

I lënduari njoftohet se është në spital ku po merr kujdes shëndetësor, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH