Showbiz

"Efi më kopjon", Xhuli e Big Brother Vip Kosova: Luizi inspirohet nga unë

Shkruar nga Liberale

Finalistja e Big Brother VIP Kosova, Juliana Nura ka thumbuar dy banorët e Big Brother Vip Albania, Luiz Ejllin dhe Efi Dhedhes.

Nëpërmjet një fotoje, Xhuli tregon stilin identik të flokëve, që Efi pati në spektaklin e së shtunës me atë që ajo kishte në prime-n festiv të 17 shkurtit.

"Luizi inspirohet me lojë të Xhulit dhe Efi sot qenka bërë kopje e Xhulit. Jeni të mirëseardhur o shqiptari", shkruan Xhuli.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH