Showbiz

Efi: Me Kiarën nuk kemi folur që pas daljes nga Big Brother Vip

Shkruar nga Liberale
Efi: Me Kiarën nuk kemi folur që pas daljes nga Big Brother Vip

Edhe pse kanë kaluar dy javë që nga dalja e Kiara Titos nga Big Brother Vip, mes Efit dhe moderatores nuk ka pasur një komunikim që nga mbrëmja e eleminimit.

“Nuk kemi folur akoma dhe une e kuptoj shumë mirë.”, tha Efi në emisionin "Më lër të flas".

Donaldi: Ti e ke mbështetur pafund Luizin ndryshe nga Kiarën, Si është situata?

Efi: Ne nuk jemi zënë. Edhe titujt e portaleve janë ‘sulmon’; ‘i vihet kundër’, unë nuk jam vënë kundër askujt, unë thjesht kam shprehur opinionin tim ashtu siç kam bërë gjithmonë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH