Aktualitet

Edukatorja dhe shefja e kuzhinës me Covid, mbyllet kopshti

               Publikuar në : 21:40 - 21/10/20 liberale

Infektimet me Covid-19 në qytetin e Elbasanit vijojnë të rriten dhe kryesisht në radhët e mësuesve.

Sipas “Panorama”, ditën e sotme kanë rezultuar pozitivë dy mësues në Gjimnazin “Vasil Kamami”, një tjetër në shkollën 9-vjeçare në Labinot, si dhe një edukatore dhe shefja e kuzhinës në kopshtin nr. 14.

Mësohet se ky kopsht është mbyllur zyrtarisht, ndërsa vijon puna për gjurmimin e rasteve.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back