Aktualitet

Edi Rama: Videokujtesë në Ditën e Shenjtërimit të gruas që u njehsua me dashurinë e Zotit, Nënë Terezës

Shkruar nga Liberale
Edi Rama: Videokujtesë në Ditën e Shenjtërimit të gruas

Kryeministri i vendit Edi Rama, ka përcjellë sot me anë të një mesazhi në rrjetet sociale një videokujtesë në Ditën e Shenjtërimit të Nënë Terezës. Rama u ka uruar ndjekësve të tij “ një të diel të paqtë” ku videoja realizohet nëpërmjet zërit të aktores së madhe Margarita Xhepa të cilën ai vet e ka lavdëruar.

Postimi në Facebook:

MIRËMËNGJES dhe me këtë videokujtesë në Ditën e Shenjtërimit të gruas që u njehsua me dashurinë e Zotit, Nënë Terezës shqiptare, treguar me zërin margaritar të një zonje shqiptare të skenës, Margarita Xhepës, ju uroj një të diel të paqtë

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH