Life Style

“Edi jam”, sms-ja që sjell në ekran moderatorin e njohur

               Publikuar në : 20:49 - 02/09/20 liberale

Moderatori i njohur Ermal Peçi e fillon sezonin ne ekranin e ABC News. Peçi do të jetë këtë sezon në një rrugëtim të përditshëm dhe live me programin e ri ‘ABC e pasdites’, që starton më 7 shtator.

Spoti që nxit kureshtjen shfaq Ermalin në përgatitjet e fundit për veshjen e premierës, teksa skuadra e tij e njofton me një sms që gjithçka është pothuajse gati. Por, nuk është i vetmi mesazh që mbërrin në celularin e tij.

“Edi jam. Kur fillon?”, është sms intriguese që mbyll spotin, me përgjigjen e Ermalit: Shumë shpejt! 

 

Tags: ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back