Aktualitet

Edhe Taulant Balla e uron Fatos Nanon për ditëlindje me një foto

Shkruar nga Liberale
Edhe Taulant Balla e uron Fatos Nanon për ditëlindje me një foto

Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla i ka uruar ditëlindjen e 69-të ish-kryeministrit Fatos Nano.

Balla ka zgjedhur një foto të vjetër me Nanon kur ishin së bashku pjesë e PS dhe parlamentit.

Hapat e parë në politikë Balla i ka hedhur në kohën kur Nano ishte kryetar i Partisë Socialiste.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH