Aktualitet

Edhe sot temperaturat e larta

Shkruar nga Liberale
Edhe sot temperaturat e larta

Shqipëria do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të kthjellët, pa rrezikuar reshje.

Sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 15º në 29ºC, në zonat e ulëta nga 20ºC në 37ºC dhe në zonat bregdetare nga 22°C në 38ºC.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH