Aktualitet

Edhe pse moti me vranësira, temperaturat do rriten

Shkruar nga Liberale
Edhe pse moti me vranësira, temperaturat do rriten

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por herë pas here do të zëvendësohet nga reshje të izoluara.

Sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 12ºC në 26ºC, në zonat e ulëta nga 18ºC në 32ºC dhe në zonat bregdetare nga 20°C në 33ºC.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH