Aktualitet

Edhe pse mesi i shtatorit, moti sërish me temperatura të larta

               Publikuar në : 08:47 - 16/09/20 liberale

Shqipëria do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të kthjellët, pa rrezikuar reshje.

Sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 15º në 28ºC, në zonat e ulëta nga 21ºC në 36ºC dhe në zonat bregdetare nga 22°C në 37ºC.

Tags: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back