Showbiz

E thjeshtë, elegante dhe plot klas, publikohen fotot e para të nuses së Arbër Hajdarit

Shkruar nga Liberale

Arbër Hajdari dhe e fejuara e tij Vlera, sot do të kurorëzojnë në martesë dashurinë e tyre.

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur ceremonia e martesës në qytetin e nuses, në Pejë.

Ndërkohë që, sot janë bërë publike disa imazhe, në të cilat shfaqet nusja e veshur me të bardha, e thjeshtë dhe mjaft elegante.

Ndërsa mbrëmjen e sotme priten krushqit nga Kosova në dasmën që do të mbahet në Tiranë nga Arbëri.

[gallery columns="1" size="full" ids="1280879"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH