Aktualitet

E rrallë, vijnë shëndoshë e mirë në jetë trinjakët, në Maternitetin “Koço Gliozheni”

Shkruar nga Liberale
E rrallë, vijnë shëndoshë e mirë në jetë

Në maternitetin kryesor të Tiranës kanë ardhur në jetë shëndoshë e mirë trinjakët e radhës. Dy prindër kanë shtuar familjen e tyre me tre fëmijë njëkohësisht, diçka kjo e rrallë për një familje.

Ministria e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ndau lajmin e gëzueshëm.

“Gëzim i papërshrueshëm për familjen Arapi që sapo janë gëzuar me trinjakë.”

“Ami, Mia dhe Zoi janë shëndosh e mirë falë punës së shkëlqyer të dr. Enkeleda Prifti dhe Rubena Moisiu në Maternitetin “Koço Gliozheni”, tha ministrja e Shëndetësisë. /Liberale.al/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH