Aktualitet

E rëndë/ Shoferi përplas për vdekje kalimtarin dhe largohet

Shkruar nga Liberale
E rëndë/ Shoferi përplas për vdekje kalimtarin dhe largohet

Një person ka humbur jetën në Lushnje si pasojë e një aksidenti.

Viktima ende nuk është identifikuar, ndërsa drejtuesi i makinës që e përplasi është larguar nga vendi i ngjarjes.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën rurale Tre Urat në Çermë Sektor rreth orës 14:15.

Grupi hetimor vijon punën për të identifikuar dhe arrestuar autorin e aksidentit./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH