Aktualitet

E rëndë/ Po mblidhte arra, rrëzohet nga pema, vdes në vend 68-vjeçari

Shkruar nga Liberale
E rëndë/ Po mblidhte arra, rrëzohet nga pema, vdes në vend

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat.

Bëhet me dije nga burime për mediat se ngjarja ka ndodhur në fshatin Starovë në rrethin e Beratit ku ka vdekur një 68-vjeçar.

Personi ende i paidentifikuar ka qenë duke mbledhur arra, teksa ka rënë nga pema dhe ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH