Aktualitet

E rëndë/ Një 17-vjeçar mbytet një liqenin e Fierzës

Shkruar nga Liberale
E rëndë/ Një 17-vjeçar mbytet një liqenin e

(Foto ilustruese)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në mesditë në Kukës, ku një 17-vjeçar ka humbur jetën.

Sipas televizioneve infromative, adoleshenti është mbytur në liqenin e Fierzës.

Ndërsa nuk dihen ende rrethanat dhe detajet e ngjarjes, por mësohet se ai është nxjerrë i mbytur nga polumbarët. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH