Aktualitet

E rëndë në Përmet, vajza e mitur u abuzua seksualisht, nëna "kyçi" gojën

Shkruar nga Liberale
E rëndë në Përmet, vajza e mitur u abuzua seksualisht,

Një shtetase 44-vjeçe nga Përmeti është arrestuar për moskallëzim krimi dhe për mashtrim.

Paraprakisht dyshohet se ajo ka patur dijeni se vajza e saj e mitur ishte abuzuar seksualisht nga një shtetas tjetër, disa muaj më parë, por gruaja nuk ka kallëzuar krimin në organet përkatëse.

Gjithashtu 44 vjeçarja akuzohet se i ka marrë një shumë parash një shtetasi të huaj, duke e mashtruar atë përmes rrjeteve sociale.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH