Aktualitet

Tragjike në Korçë/ Vinçi e zë poshtë punëtorin dhe i merr jetën

               Publikuar në : 12:39 - 03/01/20 liberale

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Korçë, ku një vinç ka zënë poshtë një punëtor duke i marrë jetën.

Ngjarja para pak minuta më parë pranë agjensisë së autobusave në qytetin juglindor, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes.

Vijon…/Gazeta Liberale

Tags: , , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back