Aktualitet

E rëndë në Korçë/ Qëllohet për vdekje me sëpatë një person

Shkruar nga Liberale
E rëndë në Korçë/ Qëllohet për vdekje me

Një ngjarje e rëndë është shënuar në qytetin e Korçës.

Sipas TCH, një person është goditur me sëpatë dhe si pasojë ka gjendur vdekjen. Ende nuk dihen rrethanat apo identiteti i viktimës.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes për të zbardhur më tepër detaje rreth kësaj tragjedie./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH