Aktualitet

E rëndë në Korçë/ Burrë e grua dhunojnë njëri-tjetrin, detajet e para

Shkruar nga Liberale
E rëndë në Korçë/ Burrë e grua dhunojnë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Korçë, ku një burrë dhe një grua kanë dhunuar njëri tjetrin.

Policia ka njoftuar se një 37-vjeçare dhe bashkëjetusesi i saj 42-vjeç, janë përfshirë në një konflikt që më pas ka degraduar edhe në dhunë fizike mes tyre. Nuk dihet ende motivi i ngjarjes ndërsa policia ka marrë në pyetje çiftin për të zbuluar sesi qëndron e vërteta, duke i shoqëruar të dynë Komisariat

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Korçë referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasen M. K., 37 vjeçe dhe shtetasin E. L., 42 vjeç, banues në Korçë (bashkëjetues), pasi kanë ushtruar dhunë fizike ndaj njëri-tjetrit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH