Ndërkombëtare

E rëndë në Itali, punonjësi i familjes hedh fëmijën nga ballkoni!

               Publikuar në : 15:58 - 18/09/21 liberale

Policia e Shtetit lëshoi një urdhër ndalimi nga Prokurori Publik i Napolit kundër një 38-vjeçari, i konsideruar si një i dyshuar serioz për vrasjen e një fëmije, ngjarje e ndodhur dje.

Ai është një punëtor shtëpie, i njohur mirë në zonën ku jeton.

Ngjarja e rëndë ndodhi dje në Napoli. I vogli ndërroi jetë pasi ra nga ballkoni, në 20 metra lartësi. Fillimisht u mendua si ishte aksident tragjik, por hetuesit kanë zbardhur ngjarjen.

Cannio ishte përgjegjës për pastrimin e shtëpisë dhe kishte përfituar nga një moment shpërqendrimi nga nëna e foshnjës për ta kapur dhe hedhur poshtë.

Mediat italiane raportojnë se 38 vjeçari vuante nga probleme mendore./ANSA


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back