Aktualitet

E rëndë në Elbasan, i moshuari gjendet i pajetë në banjot publike në mes të sheshit

Shkruar nga Liberale
E rëndë në Elbasan, i moshuari gjendet i pajetë në

Një 74-vjeçar është gjetur i pajetë në Elbasan. Policia njofton se i moshuari është gjetur pa shenja jete në banjot publike në sheshin “Gensher”.

Njoftimi i policisë:

Më datë 25.09.2021, rreth orës 12:30, në banjot publike në sheshin “Gensher”, Elbasan, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune shtetasi Q.S., 74 vjeç, banues në Elbasan. Nga hetime paraprake dyshohet se shtetasi ka ndëruar jetë nga shkaqet natyrale. Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH