Aktualitet

E rëndë në Fier, gruaja hidhet nga kati i tretë i pallatit, ndërron jetë në vend

Shkruar nga Liberale
E rëndë në Fier, gruaja hidhet nga kati i tretë i pallatit,

Një 66-vjeçare është vetë-hedhur nga kati i tretë i pallatit dhe për pasojë ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme në Fier.

Polica thotë se ngjarja e rëndë dyshohet se ka ndodhur në kushtet e depresionit.

Autoritetet kanë nisur hetimet për ngjarjen e rëndë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH